SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 4 32 giga shes urgjentisht
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
ID e produktit :
122705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iphone nuk i punon karta dhe tjerat jan en gjendje perfekte te interesuarit mund e telefonojne .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
adnan
+37744299705
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »