SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes aparat canon 500d shum pak i perdorun boj ndrrim
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
ID e produktit :
122731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphone 6 edhe canon 500d ne gjendje te rregullt me adapter dhe bateri origjinal
Pres blers serjoz qmimi per aparat osht 450 kurse per iphone 430Postuar nëpërmjet celularit.numri viber +37744721997
Informata rreth publikuesit
Enis
Podujevë
044721997
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »