SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makine per presimin e letres, najllonit dhe shisheve.
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
ID e produktit :
122774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Makine per presimin e letres, najllonit dhe shisheve.
E gatshme per perdorim.
Qmimi 3000Euro.
Nr kontaktues. 044815118
049800334(viber)
Informata rreth publikuesit
Besart
Prishtinë
049892883
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »