SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sapuna per fytyre
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '16
ID e produktit :
122884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kemi sapuna per fytyre te cilat perdoren oer zbardhjen e fytyres dhe gjithashtu largimin e akneve nga fytyra kemi lloje te sapuna si sapuna te farave te zeza , nga trangujt , nga vai i ullirit , nga mjalta e shum lloje te tjera me qmime te volitshmeKontakt :+37744334766(viber)+3864933476638649451929(hej)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Hereq
044334766 049334766 049451929
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »