SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
John Deere 2650 TURBO
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Maj '16
ID e produktit :
122896
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Marka : JD
Tipi : 2650
Motori : 4 cilinder Turbo
Ore pune 5.000
Viti i prodhimit : 1985
Performanca : 75 hp
Goma : para 30 % te shpenzuara prapa 50 % te shpenzuara
Shpejtesia : 35 km / h
Kardon / Shajme : para dhe prapa

044397027

Burim Imeri B.I
Viber +37744430018
Informata rreth publikuesit
dardani.ymeri
Sllatine e eperme [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »