SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Massey Ferguson 3090
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Maj '16
ID e produktit :
122898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Marka : MF
Tipi : 3090
Ftohje : me uje
Viti i prodhimit : 1990
Ore pune : 7500
Timon : Hidraolik
4X4
Shpejtesia :40 km / h
6 Cilinder
95 HP
Kabina : 2 ulese klima me ngrohje dhe ftohje
Goma : para 14.9.28 20 % te shpenzuara prapa 550.60.38 30 % te shpenzuara
Nderruesi i shpejtesive : Mekanik 4+4

Te interesuarit mund te lajmerohen ne Viber ne numrin e meposhtem
+37744430018
044397027
www.agrobuli.com 
www.agrobuli.al 
Informata rreth publikuesit
dardani.ymeri
Sllatine e eperme [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »