SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault 1181.4
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Maj '16
ID e produktit :
122900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Marka : Renault
Tipi : 1181.4
Cilinder : 6
Ore Pune : 9.000
Forca : 120 Hp / ps
4 Wd / 4X4
Viti i prodhimit : 1984
Ftoja : Me uje
Kabina : Lekure / ngrohje dhe ftohje / radio etj
Shpejtesia : 40 km / h
Timon Hidraolikë

Eshte ne gjendje te rregullt i gatshem per punë

044397027
Viber : +37744430018

www.agrobuli.com 
www.agrobuli.al 
Informata rreth publikuesit
dardani.ymeri
Sllatine e eperme [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »