SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Përfito 50 € nga një share ne Facebook
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
ID e produktit :
122940
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Inovacioni ka perfshire jo vetem menyren e prodhimit dhe ofrimit te sherbimeve, por edhe menyren e gjenerimit te te ardhurave.
Mundesi e tille iu ofrohet juve te asistoni ne nje fushate inovative marketingu. Per individet me 5000 friendsa ne Facebook ofrojme pagese 50€,
per ata me mbi 4000 40€ dhe per ata me mbi 3000 ofrojme pagese 30€.

Shfrytezone kete mundesi te jeni pjese e ketij inovacioni marketingu.

Na shkruani në e-mail:
marketing.facebook.promo@gmail.com

VIBER: +37744708020
Informata rreth publikuesit
Albanor
+37745336028
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »