SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
marketing.facebook.promo@gmail.com
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
ID e produktit :
122942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qeveria Liberale e Kanadasë ka në plan për të mirëpritur deri në 305,000 banorë të rinj të përhershëm këtë vit – niveli më i lartë i projektuar i imigracionit në dekada, dhe një rritje për 7 për qind, krahasuar me planin e vitit 2015.
Në anën tjetër, Promokos qe gjashtë vite operon në tregun e ofrimit të shërbimeve dhe është e para kompani në Kosovë që ofron shërbime profesionale në plotësimin e formularëve për migrim të rregullt në Kanada.
Si kompani, Promokos janë të vetmit që aplikimin e bëjmë direkt në qeverinë Kanadeze, përmes websajtit zyrtar: www.cic.gc.ca,  ku klienti e pranon një “File number”, me të cilin kod klienti mund të qaset direkt në panel dhe ka mundësi me përcjellë statusin e aplikimit deri në një përgjigje definitive.
Shërbimet cilësore të Promokos bazohen në:
• Besueshmëri,
• Integritet dhe
• Besnikëri ndaj jush.
Promokos iu fton të ngriteni dhe të mos zhyteni në mendime negative.
“Luftoni për veten tuaj! Shfrytëzoni mundësitë dhe resurset tona për ta përmirësuar standardin dhe jetën tuaj. Ne jemi të hapur ndaj jush me shërbime, konsulta, pranojmë vërejtjet; po ashtu edhe kritikat tuaja për neve kanë shumë rëndësi. Në ekzistojmë për t’iu shërbyer juve andaj aplikoni, na shkruani dhe na mundësoni që t’iu shërbejmë sa më mirë! Stafi është mjaft entuziast për t’iu shërbyer me efikasitet përtej pritshmërisë suaj”, thuhet në mesazhin e Promokos.
Shkoni e vizitoni:
Adresa: Prishtinë, Dardani, rruga 28 Nëntori nr.70.
Vini re:
Promokos, kryen vetëm shërbime: procesimin e kërkesës për status të përhershëm në Kanada, direkt në: www.cic.gc.ca 
KONTAKTI:
044 70 80 20 – Viber
049 70 23 70
www.telegrafi.com/kanadaja-te-pranoje-305-mije-emigrante-te-rinj-ne-vitin-2016-2/ 
Informata rreth publikuesit
Albanor
+37745336028
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »