SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
marketing.facebook.promo@gmail.com
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
ID e produktit :
122943
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AU-Pair iu mundëson t’a realizoni ëndrrën tuaj për të jetuar në Europë

Programi i shkëmbimit kulturor AU-Pair iu ofron juve t’a shijoni kulturën perëndimore dhe t’a realizoni ëndrrën tuaj për të jetuar në Europë.
Me plot entuziazëm ju ftojmë të aplikoni për programin tonë më të ri i cili është duke u përhapur më një dinamikë marramendëse në mbarë globin. Programi i shkëmbimit kulturor AU-Pair iu ofron juve t’a shijoni kulturën perëndimore dhe t’a realizoni ëndrrën tuaj për të jetuar jashtë vendit.
Për më shumë vizito: www.punesohu.eu 
Për të aplikuar për programin Au Pair ju duhet të sjellni me vete:
Çfarëdo dokumenti që vërteton se ju jeni midis moshë 18-26 vjeç;
Referencat tuaja të punës;
Ndonjë çertifikatë që dokumenton njohjen e gjuhës Angleze;
Një vërtetim që nuk jeni nën hetime;
Diploma e shkollës së mesme;
Fotokopja e letërnjoftimit dhe e pasaportës.
Në iu ftojmë të ngriteni dhe të mos zhyteni në mendime negative. Luftoni për veten tuaj! Shfrytëzoni mundësitë dhe resurset tona për t’a përmirësuar standardin dhe jetën tuaj. Ne jemi të hapur ndaj jush me shërbime, konsulta, pranojmë vërejtjet; poashtu edhe kritikat tuaja për neve kanë shumë rëndësi. Në ekzistojmë për t’iu shërbyer juve andaj aplikoni, na shkruani dhe na mundësoni që t’iu shërbejmë sa më mirë!
Stafi është mjaft entuziast për t’iu shërbyer me efikasitet përtej pritshmërisë suaj.

KONTAKTI:
044 70 80 20 – Viber
049 70 23 70
www.telegrafi.com/kanadaja-te-pranoje-305-mije-emigrante-te-rinj-ne-vitin-2016-2/ 
Informata rreth publikuesit
Albanor
+37745336028
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »