SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kornize shtrati dhe mbajtes per dyshek
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
ID e produktit :
122962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kornize nga lekura e perdorur shume pak nuk ka defekte.
Po ashtu edhe mbajtesi shume i ruajtuar.

Permasat e kornizes 2.50m me 2.0m ndersa
Mbajtesi 1.80m me 2.00m.
Informata rreth publikuesit
Lavdim
Pristina
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »