SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 2 dyer për Shtëpi
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
ID e produktit :
123018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 2 dyer për Shtëpi me kornizë.Dyert janë të gjatësisë 201 cm dhe të gjerësisë 85 cm.Korniza është e gjatë 206 cm dhe e gjërë 96 cm.Janë vendosur para 2 vjetëve.Jane me xhamë të patejdukshem me design me lule,janë shumë të bukura.Janë të prodhuara nga firma "Lipbled" Sllovene.Nr :045-588-511
Informata rreth publikuesit
Virtyt
Prishtinë
Santea,Parkingu Flamurtari [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »