SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xbox 360 Slim me cip RGH + LT+3.0+2.0
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '17
ID e produktit :
123019
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes xbox 360 ne gjendje perfekte. Xbox-i ka qipin RGH + LT+3.0 +2.0 (d.m.th munesh me lujt loja edhe prej hardiskut edhe prej cd-jave fallc dhe origjinal.) Ka Hardiskun me 20 lojera brenda dhe 1 kontroller.
Lojrat jane prej me te rejave si:
1. Fifa 18
2.Nba2k18
3. Pes 18
4. WWE 17
5. GTA V
6. Call of duty Black Ops 3
7. Fifa street
8. Far Cry IV
9. Need For Speed Rivals\
10. . Need For Speed Most Wanted
11. Assassins Creed Rouge
12. Mortall Combat 9 Ultimate Edititon
13. Battlefield Hardline
14. Naruto
15 Minecraft Etj
Informata rreth publikuesit
Xroom
Prishtinë
+38649740053
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »