SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 5s
Çmimi :
€210.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '16
ID e produktit :
123024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphone 5s 16 gb full unlock. Telfoni eshte ne gjendje te rregullt dhe i ruajtur siq shihet edhe ne foto . Mund te kontaktoni +38649834693

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burhan
Gjilan
049834693
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »