SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HP6000 PRO MT- E8400 - 8GB DDR3-SSD 80GB+260GB
Çmimi :
€207.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '16
ID e produktit :
123038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet - Shtepiza ne gjendje perfekte me keto performanca HARDWER-IT
:
Mother Board - HP Compaq 6000 PRO MT PC

Procesor: Core 2 (Quad Core) E8400 3.0 GHZ (2 berthama fizike- 4 virtuale)

Ram Memorie: 8 GB DDR3 1330 mhz HP

DIsqe Brand Name: (SSD 80GB INTEL - modeli me i ri i disqeve) + (SATA 260 GB WESTERN DIGITAL)

Kartela Grafike: 1695 MB (1440 piksella qe i bjen ULTRA HD nje gjerat para 2160 piksela 4K)

DVD-RW: Lexues dhe incizues DVD dhe CD

Card Reader: Lexues i te jitha SD kartelave deri tek ato mikro SD karda

Pjesa Sofwerike: Windows 10 PRO 64 bit, Microsoft Office 2010 64 bit, qe te dyja me LICENC,

PDF Reader 10, COREL 13 ETJ...

P.S "Shikoni edhe videon se si starton ky super PC per 10 sekonda. Nder tjerash sa per sqarim DESKTOP-at performojn per 50% me shpejt me LAPTOPAT te njejtave statistika"

Pres bleres serioz qe kan njohuri te mirefillte nga kompjuteret

+37744463527
Informata rreth publikuesit
wake_up_g
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »