SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Program profesional për biznese të ndryshme
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '16
ID e produktit :
123041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
EMPsoft , është program profesional për kategori të ndryshme të bizneseve.
- Nuk kërkohet të shkarkohet apo instalohet askund
- Mundëson çasje online në kohë reale, nga çdo pajisje, Kompjuter, Llaptop, Tablet, Smartphone
- Caktimi i previlegjeve të përdoruesve, p.sh. tek shitja, furnizimi, prodhimi, administrata e kompanis etj.
- Bënë Backup automatik dhe manual, si dhe update-a automatike
- Nuk nevojitet pagesa shtesë për module , të gjitha modulet me një pagesë të vetme abonimi 1 vjeçar apo 2 vjeçar.
- Kategorizimi i produkteve sipas TVSH-së

Modulet e programit EMPsoft:

- Moduli i Shitjes
* Regjistrim të klientëve
* Fatura e shitjes
* Faturë e shitjes periodike
* Fletëdërgesa
* Porosia
* Oferta
* Llogarit e arkëtueshme
* Krediti i Klientit
* Kartela e Klientit / Gjendja e obligimeve
* Shitje / Shërbime / Orët e faturushme / Shpenzimet e faturushme

- Moduli i Furnizimit
* Regjistrimi i furnitorëve
* Faturat e furnizimit
* Porosit e furnizimit
* Llogarit e Pagueshme
* Krediti ndaj Furnitorit
* Kartela e Furnitorit / Gjendja e obligimeve

- Moduli i Prodhimit
* Prodhimi i produktit final nga komponentet/artikujt e caktuar
* Futja e shpenzimeve të caktuara në koston e prodhimit
* Caktimi i normativave të prodhimit në njësi/sasi

- Moduli i Menaxhimit të paras
* Llogaria Bankare
* Llogaria Kesh

- Moduli i Punëtorëve
* Regjistrimi i punëtorëve
* Krijimi i ndarjes së pagave
* Caktimi i ndalesave në paga
* Lista e pagave
* Ndarja e pagave periodike

- Moduli i Menaxhimit të Aseteve
* Asetet Fikse
* Asetet Jo-materiale

- Moduli i Kapitalit
* Ndarja e kapitali
* Menaxhimi i kapitalit të pronarit apo themeluesve

- Moduli i Raporteve
* Pasqyra e Fitimit / Humbjes
* Bilanci i Gjendjes
* Ditari i Arkës
* Auditimi Tatimor
* Pasqyra e TVSH-së sipas shkallëve tatimore
* Transaksionet gjenerale
* Bilancet fillestare
* Pasqyra e Artikujve Stok sipas Sasis, Vlerës dhe Marzhës
* Raportet e Kapitalit të pronarit apo themeluesve
Informata rreth publikuesit
EMPsolutions
Vushtrri
045523536
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »