SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Paisjet ushtrimore
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '16
ID e produktit :
123066
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes paisjen 5 min shaper,dhe AB prince Pro paisjet jan shum pak te perdorura ngjendje trregullt me qmim shum te arsyeshem Ab prince pro 100 euro dhe 5 min shaper 120 euro dyjat sbashku 220 euro por kto ofrohen me zbritje dyja zbashku 150 euro

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rexhep
Ponoshec
045447166
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »