SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pastor gjerman femër
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '16
ID e produktit :
123089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes femrën e racës pastor Gjerman. Ka afër 5 muaj dhe është racë 100% e pastër. Ju lutem që të thërrasin vetëm blerësat serioz. Qmimi është 250 Euro i diskutueshëm. Ju faleminderit
Informata rreth publikuesit
Vcom
Prishtinë
049617705
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »