SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Oferta Verore ne Smart Center
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '16
ID e produktit :
123230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OFERTA VERORE me plot risi dhe zbritje po fillon ne SMART.
VERA VJEN VETEM NJE HERE NGA DERA.- shfrytezoje
Regjistrimet kane filluar
Inkurajohnt te gjithe te interesuarit ta vizitojne Smart Center per info plotesuese.
Na vizitoni per me shume info ju lutem na vizitoni ne smart center. Cdo dite pune nga 11;00 - 19;00
Info; 044 839 045 | 049 658 680 | 044(049) 113 681
Informata rreth publikuesit
Smart Center
Prishtinë
044/049113 681
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »