SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kre-Alkalyn - 102 Kapsule
Çmimi :
€29.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
123300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Formula e multipower Pre-Workout me bazë kreatinë monohidrate për një stërvitje intensive.

Eshtë një produkt që ka si rezultat fitimin e masës muskulare dhe një aftësi më të madhe për të përseritur seri në ushtrime.

Përmbajtja:

3000 gr kre-alkalyn që ndihmon kontrollin e PH në muskuj.
120 gr kafeinë që stimulon trupin duke përmiresuar përqëndrimin.
çdo kapsul përmban 45 mg acid alginik i cili rrit konsumin maksimal të oksigjenit duke rritur dhe performancen në stervitje.
102 kapsula.
Perdorimi:

Keshillohet të përdoret 3 kapsula para stërvitjes.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »