SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nikon D3200
Çmimi :
€430.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '16
ID e produktit :
123363
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Nikon D3200 , shum pak i perdorur ka vetem 15,000 shkrepje
24.2 megapixel , vjen me qip 2GB , kabell per transfer ,bateri , adapteri , plus tre objektiva 1) 50 mm fx 1.8, 2) 55-200 mm dhe 3) 18-55 mm. Ky i fundit osht pak defekt ,sepse nuk e merr fokusin mir ne 18 mm. Qmimi i diskutueshem,

Nr. kontaktues : +38649632812
Informata rreth publikuesit
Arlind
Malishevë
049632812
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »