SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canon 60D
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '16
ID e produktit :
123373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Canon 60D me qant + Objektiv 70-210mm dhe fish eye per 55mm

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Pristina
044776-373
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »