SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ARDHMERIA Pastrimi i pusev (bunarave) puseve
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
ID e produktit :
123420
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme pastrimin e pusev deri n fellsi 40m Ø80(bunara te gjan) dhe 100m Ø160(bunara te ngushte).Bejme pastrimin me te gjitha mjetet e nevojshme per pastrim. Bejme pastrimin ne tere territorin e Kosoves.
Nr. 044-195-950
044-485-152
049-485-152
Informata rreth publikuesit
Ardhmeria
Ferizaj
044195950
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »