SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KOMPJUTERA TE NDRYSHEM
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '16
ID e produktit :
123466
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHESIM KOMPJUTERA ME SHUMIC DHE PAKIC


Modeli: DELL Optiplex 745
Procesori: Core 2 Duo 2x1.86
HDD: 80GB
Ram: 2GB
VGA: 250 MB
DVD - RW
Sistem Operativ: Windows 10 Home

CMIMI VETEM 40 EUR


Modeli: DELL Optiplex 360 DESKTOP
Procesori: Core 2 Duo 2x1.86
HDD: 80GB
Ram: 2GB
VGA: 250 MB
DVD - RW
Sistem Operativ: Windows 10 Home
CMIMI VETEM 45 EUR

Modeli: DELL Optiplex 755 TOWER
Procesori:8 MB Core 2 Quad 4x2.67. GHZ
HDD: 500 GB
Ram: 2GB
VGA: 256 MB
DVD -
Sistem Operativ: Windows 10 Home
CMIMI VETEM 110 EUR

Modeli: DELL Optiplex 755 TOWER
Procesori: Core 2 Duo 2x3.0 GHZ
HDD: 160 GB
Ram: 2GB
VGA: 256 MB
DVD -
Sistem Operativ: Windows 10 Home
CMIMI VETEM 75 EURHP 5850 AMD TOWER
Procesori: AMD ATHLON 5200B 2700
HDD: 80 GB
Ram: 2GB
VGA: 250 MB
DVD -
Sistem Operativ: Windows 10 Home
CMIMI VETEM 47 EUR

Modeli: DELL Optiplex 745
Procesori: 3.0HT
HDD: 80GB
Ram: 1GB
VGA: 250 MB
Sistem Operativ: Windows 7
CMIMI VETEM 35 EUR


DELL OPTIPLEX 755 USFF
Core 2 Duo 2x2.33 Ghz
Ram Memory 2 GB
Hard Drvie 80 GB
Windows 10
DvD-Rom
GRADA A
CMIMI 50 EUR !

HP 7800 SFF
Core 2 Duo 2x2.33 Ghz
Ram Memory 2 GB
Hard Drvie 160 GB
Windows 10
DvD-RW
GRADA ( A )
CMIMI 50 EUR

HP DC 7900
Core 2 Duo 2x3.0 Ghz
Ram Memory 2 GB
Hard Drvie 160 GB
Windows 10
DvD-RW
GRADA ( A )
CMIMI 65 EUR !

DELL T3400 TOWER
Proccesor Core 2 Duo 2X3.0 GHZ
Hard Drive 160 GB
RAM MEMORY 2 GB
Grahpicord 512 MB
DVD - RW
CMIMI 100 EUR

044 70 24 70 Viber
Informata rreth publikuesit
Amar
Prishtinë
044 702 470
Elektro Kosova ( KEKU ) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »