SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy S4 (I9505) 4G
Çmimi :
€135.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '16
ID e produktit :
123472
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung Galaxy S4 modeli I9505 me 4G osht ne gjendje shum te mire dhe i rujten i ka 16GB .

Per me shum mund te me kontaktoni edhe ne :
Viber , Whatsapp : +37745839225
Informata rreth publikuesit
Endrit
Prishtinë
045839225
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »