SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Invertar per pizzeri restaurant
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
ID e produktit :
123571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet komplet invertari per pizzeri /restaurant tavolina karrika komplet paisjet e kuzhines dhe shankit me gjeth teras

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agim
Prishtinë
049215257
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »