SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kepuce me shumice
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '16
ID e produktit :
123594
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten kepuce me shumice,me dogan te paguar dhe posedojne te gjitha letrat apo dokumentet e nevojshme.Jane afer 17000 pale te paketuara ne seria.Çmimi per nje pale kepuce eshte 0.50 cent dhe me kusht qe te blihen te gjitha.Ju faleminderit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Anonim
Prishtinë
044116546
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »