SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '16
ID e produktit :
123630
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dyer per garazha nga prodhuesit me te njohur europian:
FlexiForce (HOLLAND)
BENINCA (ITALY)
KINGSPAN (BELGIUM)
CAME(ITALY)
NOVOFERM(GERMANY)
RUPER(SPANIA)
NICE(ITALY)
I gjith materiali qe e posedojm eshte i kualitetit te lart.
Dyert kan garancion nga fabrika per 10 vite per panelin dhe pjeset perberese ndersa servisi i rregullt 5 vite pa pages duke perfshir edhe prishjet nga rryma; nga garancioni perjashtohen vetem demtimet fizike te deres.
Po ashtu posedojm edhe motora per dyer te oborrit me garancion te rregullt 5 vite.
DYERT ME TE LIRA NE TREGUN E KOSOVES ME KUALITETIN EUROPIAN.
Vendi me i madh per garazhen tende "ALIUDOORS"

KONTAKTI:
045 475 001
FACEBOOK: ALIUDOORS
E-MAIL: aliudoors@gmail.com
Informata rreth publikuesit
ALIUDOORS B.I
Ferizaj
045475001
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »