SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Linja e perpunimit te dyerve dhe dritareve PVC si dhe qelqit
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '16
ID e produktit :
123649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes komplet linjen e prodhimit te dyerve dhe dritareve PVC si dhe pernunimin e qelqit.

Maqinat jane ne gjendje te rregullt si dhe te gatshme per fillimin e prodhimit.

2x maqine per prerjen e profileve te plastikes
1x maqine per ngjitje te plastikes me 1 koke
1x maqine per ngjitje te plastikes me 2 koka
1x maqine per frezimin e kraheve (hapja e dorezave dhe bagllameve)
1x maqine per frezimin e shtyllave
1x brus per prerje te hekurit (perforcim i profilit te plastikes)
1x burgi per shpuarjen e profileve me hekur
1x maqine per prerjen e llajsneve te plastikes
1x ger per prerje te profileve dhe llajsneve te plastikes si dhe profileve dhe llajsneve te aluminit
2x metrik kompjuterik per percaktimin e dimenzioneve te profileve
1x kompresor per mbeshtetjen e komplet linjes se prodhimit

1x maqine per pastrimin e qelqit
1x maqine per mbushjen e qelqit me TIHOKOL
1x maqine per mbushjen e qelqit termopan me ARGON
1x maqine per perpunimin e llajsneve te qelqit qe e bene ngjitjen e butilit (ka nevoje per rregullim)
si dhe tavolina e punes per prerje te qeqit dhe mbushje te llajsneve te qelqit me SILIKAGEL

Linja shitet veq ne teresi.
Nuk behet ndarje e maqinave.
Te gjitha paisjet dhe mjetet shtese qe i takojne kesaj linje nuk paguhen shtese si: tavolina pune, nagare, bormashina, brusalica, shabllona, rafte pune, etj.

Oferta pranohet vetem me para te gatshme.
Informata rreth publikuesit
Artan
Prishtinë
045663688 dhe 049400899
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »