SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RNS VW Skoda GPS dvd radio NAVI+kamera GRATIS
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '16
ID e produktit :
123661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Radio DVD GPS per VW navigacion me harta per te gjithe boten me udhezim ne gjuhen shqipe (NAVIGACIONI FLET SHQIP).
DVD , mp3, mp4, flv, avi, perkrahe te gjitha formatet e videos HD VIDEO.

Bluetooth, lidhet me bluetooth me telefon dhe mund te degjoni muzike nga telefoni te beni thirrje dhe i shkarkoni komplet kontaktet nga telefoni dhe te flisni direkt nga radio me mikrofon te integruar, usb port , perkrah SD Card deri ne 32GB.

KAMERA PER PARKIM dhe SD Card 8GB per harta sipas kerkeses tuaj Kosove , Shqiperi , Maqedoni , Mali i zi , cilido vend ne Europe GRATIS!!!.

Komandat ne timon i perkrah nuk ka nevoje per te blere Canbus shtese.

Kontakt tel/Viber: +37744154955 (nga ora 19:00-22:00)
Radion e kerrit qe e keni ju NUK E PRANOJ PER NDRRIM

E pershtatshme per VW , Golf , Skoda , Touran , Tiguan , Passat , Bora , Caddy , SKODA.

Kemi edhe modele per : AUDI , MERCEDES , BMW , OPEL , TOYOTA ,
DHE UNIVERZALE PER GOLF 4 , PASSAT B5
Informata rreth publikuesit
Arian
Prishtinë
+37744154955
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »