SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW RNS Android DVD NAVI SHQIP 8 INCH + kamera GRATIS!
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '16
ID e produktit :
123663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Radio GPS Auto tablet PC per VW navigacion me harta per te gjithe boten me udhezim ne gjuhen shqipe (Navigacioni flet Shqip).
Android 4.4 kitkat 1GB Ram/16GB

8" , mp3, mp4, flv, avi, perkrahe te gjitha formatet e videos Full HD VIDEO me IPTV.
Bluetooth, lidhet me bluetooth me telefon dhe mund te degjoni muzike nga telefoni te beni thirrje dhe i shkarkoni komplet kontaktet nga telefoni dhe te flisni direkt nga radio me mikrofon te integruar,mund te instaloni facebook viber skype, usb port , perkrah HDD eksternal deri ne 500 GB.
KAMERA PER PARKIM dhe harta sipas kerkeses tuaj GRATIS!!!. Komandat ne timon i perkrah nuk ka nevoje per te blere Canbus shtese. Kontakt tel/Viber: +37744154955 (nga ora 19:00-22:00) (ndrim nuk bejme dhe çmimi eshte vetem per paisjen) E pershtatshme per : VW , Golf , Skoda , Touran , Tiguan , Passat , Bora , Caddy , SKODA
Informata rreth publikuesit
Arian
Prishtinë
+37744154955
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »