SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Samsung Galaxy A7 Duos
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
ID e produktit :
123698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung Galaxy A7 Duos. Telefoni eshte ne gjendje shume te mire, shume pak i perdorur dhe pa asnje gervishje.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drilon
+38649703322
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »