SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes nje qen haski femer 7 muajshe me vaksinat e bera dhe e rritu
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '16
ID e produktit :
123712
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes nje qen haski femer 7 muajshe me vaksinat e bera dhe e rritur ne ambjentin e shtepise eshte me ngjyre te zeze dhe te bardhe cmimi 200 euro i padiskutueshem . vendodhja lushnje . tel 0698283838e
Informata rreth publikuesit
Besmir
Lushnjë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »