SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten zigjirat
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
ID e produktit :
123775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet zingjiri Dragon head 925(argjend)Dhe King Gold (nuk i fshiher ngjyra)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Gjilan
044 615 925
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »