SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 5 BLACK 16gb * Oferte * Degjojse + Adapter falas
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
ID e produktit :
123786
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphone 5 i zi , vjen me oferte ku adapteri dhe degjojset vine falas , NUK KA ASNI DEFEKT , qmimi osht i padiskutueshem dhe nuk bej ndrrim.
Informata rreth publikuesit
Artan
045812881
Perballe shtepise se shendetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »