SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 5S , 16gb shum i rujtun * OFERTE * Degjojse + Koke + Kabell falas
Çmimi :
€205.00
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
ID e produktit :
123789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
:Shes iphone 5S i bardhe , vjen me oferte ku koka e adpaterit, kablla , degjojset vine falas , NUK KA ASNI DEFEKT , qmimi osht i padiskutueshem dhe nuk bej ndrrim.
Informata rreth publikuesit
Artan
045812881
Perballe shtepise se shendetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »