SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Figaro Instyler Tulip 65 euro
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
ID e produktit :
123819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Instyler Tulip.
Mënyra më e thjeshtë për të bërë kaçurrela, perfekte për të gjitha llojet e flokëve
Nuk dëmton flokët
Vetëm 3 sekonda për të stiluar kaçurrelin
Shumë e lehtë në përdorim
E lehtë në peshë dhe shumë funksionale
Mund të stiloni 2 seksione flokësh në të njëjtën kohë
Fikje automatike pas 45 minutash pas përdorimit të paisjes

Paisja eshte e perdorur vetem nje here ,dhe eshte ne gjendje shume te mire,poashtu posedoje edhe faturen e saj.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »