SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Knockaround - syze / syza
Çmimi :
€45.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '17
ID e produktit :
123889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Syze (syza) Knockaround - me cmim te volitshem dhe shume te rehatshme! Lensat (xhamat) jane shume te mira POLORISED, dhe te aprovuara nga FDA (U.S. Food and Drug Administration - gjithashtu lexo me shume ne Google per FDA Approved)!
Syzat jane mjaft trendi, ku mundeni me i pa tek i perdorin shume prej kengetarve dhe aktoreve!

Syzat jane te reja, dhe posedoj edhe paketimin e tyre ne rast se doni te beni dhurate!

Syzet jane origjinal (edhe pse nuk kam pa fallc keso) dhe per kete garantoj me fakturen e blerjes dhe shkembimin e email-ave me blersin zyrtar knockaround!

Per me shume vizitoni faqen e tyre knockaround.com 
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
049 700 679
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »