SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PANASONIC LUMIX G7 / G70 4K VIDEO
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '16
ID e produktit :
124004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes aparatin panasonic G7 (G70 model i gjermanis) me Lens 14- 42mm, i bler ne Zurih i perdorun vetem 4 muaj , ne gjende shkelqyshme te gjitha paisje percjellse, shtes 2 adaptera (conver Lensi EF/M43) per lense Canon edhe 2 baterija .
Paisjet jon : aparati, lensi 14-42mm , 2 adaptera, 3 baterija , 1x converter me dioptri fous reducer ( i cilli gjdo llens te kanonit e shendron per ni pike ma te ndritshem), 1x converter i thjesht. Cmimi osht i pa diskutushem dhe ndrime nuk boj.
Informata rreth publikuesit
Samer
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »