SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aplikacioni per shitje
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '17
ID e produktit :
124006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ShitjeSS eshte nje pakete e plote profesionale qe ndihmon ne menaxhimin e biznesit tuaj.
Funksionalitetet jane te thjeshta dhe te kuptueshme nga te gjithe
Modulet me ShitjeSS:
Shitje nga sektore te ndryshem
Shitje me barkod
Menyra te ndryshme pagese
Manaxhimi i arkave
Manaxhimi i klienteve
Manaxhimi i pikeve te klienteve
Manaxhimi i skontove
Manaxhimi i kthimeve
Manaxhimi i Faturave te shoqerimit (Hyrje-Dalje)
Manaxhimi i inventareve
Manaxhimi i perdoruesve sipas te drejtave
Raporte profesionale

Kontakti: 044 387 466


www.facebook.com/SpaceS.rks 
Informata rreth publikuesit
Erzen
Rahovec
049 659 567
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »