SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony Playstation 3
Çmimi :
€90.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '16
ID e produktit :
124086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Sony playstation 3 ne gjendje shume te mire dhe eshte edicioni me i ri i ps3 , ka lojera te ndryshme si : minecraft , infamous , saints row 3 , sims 3 , call of duty ghosts , fifa 14 .arsyeja perse e shes kaq lire eshte se nuk e perdori me dhe me ka humbur joystick apo kontrolleri qe mund ta gjeni me cmim 10-15 euro.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Yll
Prishtinë
045281174
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »