SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nikon d5200
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '17
ID e produktit :
124091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet nikon me 2 lens 18-155 dhe 55-200 shum i rujtun dhe ben fotografi profesionale ka wi-fi dhe mund ti bartni fotot menjeher ne telefon chipi 16 gb vjen bashk me qante ndrrim bej me canon per gjera tjera mund te kontaktoni 049 244-807 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mustafa
Prishtinë
049-244-807
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »