SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ceragem - paisje masazhuese sheruese
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '16
ID e produktit :
124112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo eshte paisje sheruese (versioni i ri), me gure JADE (zhade).
Paisjen e kam perdore vetem 1 muaj. Pasiqe nuk kam me nevoje per te, kam vendose ta shes. Eshte shume e ruajtur, pothuajse e re!

Linku se si duket dhe si perdoret kjo paisje eshte ky:
ks.ceragem.com/product/product.asp?pc=KS020201 

Pajisja eshte e njohur per sherimin e shume semundjeve:

- Rrit sistemin imunitar
- Rrit nivelin e oksigjenit ne inde
- Permireson metabolizmin
- Heq yndyrnat, kemikatet dhe toksinat tjera nga indet
- Shkaterron viruset dhe bakteret
- Zvogelon dhimbjet e kockave
- Stimulon prodhimin e vitamines D
- Pershpejton sherimin pas operacionit
- Permireson punen e mushkerive
- Sheron hemoroidet
Gjithashtu ndihmon ne sherimin e shume semundjeve tjera, per te cilat mund te lexoni edhe ne google.

Pajisjen e kam blere te re, 1250 euro me te gjitha pjeset shtese qe vijne me te si:
Ulesja per hemoroide dhe rrypi i belit.
Bashkangjitur vjen edhe manuali i perdorimit.

Te gjitha keto mund ti merrni me te njejtin cmim, shume me te ulet se qe e kam blere...

Mund te me kontaktoni edhe me viber. (+37745 241 925)
Kerko (Fjalet me poshte jane shkruar qe postimi te gjindet me lehte):
(Paisje masazhuese, Ceragem, Gure jade, Termoterapi, Rryp masazhues, Zhade, Sherues, Masazhe, Seragjem, Seragem, Eshtra, Kurriz, Qafe, Kokedhimbje, Sherim, Hemoroide)
Informata rreth publikuesit
kasske.l
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »