SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
malinois belg
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '16
ID e produktit :
124170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Malinois Belg 100% original. Osht femer i ka 1 vjet .Osht shum energjike dhe kupton shum mir nese doni me dresirat.. E kam ble klysh dhe e kam rritur vet. Vlen te ceket se osht n'gjendje shum t 'mir shendetsore, esht e mirmbajtur dhe e mirtrajtuar. Shitet me box. Ndrrim i mundshem me : Skuter, Telefon .apo naj send tjeter qe na konvenon. E shes per arye se kome udhtu jasht vendit.
Muni me kontaktu edhe n vber.. +386 43 923 768 , ju dergoj edhe video t'belgut. Ju mirpres..
Informata rreth publikuesit
Dulim
Besianë
043 923 768
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »