SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten llustera pllafonjerka edhe te ndryshme me qmim shum te volitshem
Çmimi fillestar :
€100.00
Ju kurseni :
€20.00 (20% zbritje)
Çmimi :
€80.00 Çmimi rritet në €100.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
ID e produktit :
124176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten llusterat pllafonjerka edhe tjera si ne fotot te paraqitura. Llusterat shiten shkaku i renovimit. Jan te perdorura nga stafi i ambasades amerikane. Gjithsej 12 llustera (4 te pikturave 2 te mureve anesore dhe 6 pllafonjerka).
Informata rreth publikuesit
Urim
Prishtinë
8, Johan Gete, Arberi, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »