SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vitrina per lokal nga alumini bronze dhe xham
Çmimi fillestar :
€250.00
Ju kurseni :
€50.00 (20% zbritje)
Çmimi :
€200.00 Çmimi rritet në €250.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
ID e produktit :
124178
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet komplet vitrina qe pernehet nga dy dyer dhe disa dritare te ndertuara nga alumini bronze. Dimenzionet komplet diku rreth 3m e gjyse me 2m e gjyse
Informata rreth publikuesit
Urim
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »