SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung NC10 Plus| 250GB HDD | 2GB Ram | 10.1 Inch
Çmimi :
€89.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '16
ID e produktit :
124214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Laptopi Samsung NC10 Plus shum i ruajtur dhe ne gjendje perfekte pune.

Transporti Gratis.

Ka keto performanca:
Display: 10.1 inches
Procesor: Intel Atom N455 2x1.66Ghz
Hard Disk: 250GB
Ram Memorje: 2GB DDR3
Grafika: Intel GMA 3150
Webkamer
Bluetoth
Wifi
Card Reader

Baterin e mbane 3 deri 4 ore.

Per me shum Tel/Viber/Whatsapp: 049367009
Informata rreth publikuesit
Samir
Prizren
049367009
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »