SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toshiba Satellite L30 15.4| 80GB HDD | 2GB RAM | Core2Duo
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '16
ID e produktit :
124220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Toshiba satellite L30

Shum i ruajtur dhe ne gjendje te rregullt pune pa asnje defekt.

Transporti Gratis.

Ka keto performanca:
Intel® Pentium® Dual-Core Processor T5820 2x1.8 Ghz
15.4 ", WXGA TFT display
Hard disk 80 GB Sata
2GB, DDR2 RAM
DVD/CD RW+/-
WIFI
Grafika Ati Redeon Xpress 200M Series

Baterin e mban deri 40 minuta.

Për më shum Viber/Whatsapp/Tel: 049367009
Informata rreth publikuesit
Samir
Prizren
049367009
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »