SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MJALT SLIM D+ MJALT per DOBSIM
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
ID e produktit :
124283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
💫MJALTE SLIM D+ Mjaltë për dobësim të shpejtë 15€ porosia ju vjen falas kudo në KOSOVË 📌Dobitë: Dobëson me shpejtësi ✔ Largon dhjamin e tepërt dhe shkrinë atë pa lodhje ✔ Ndihmon në djegjen e yndyrërave në gjak ✔ Ndihmon në largimin e celulitit nga lëkura ✔ Organizmin e mbanë të ngopur ✔ Pastron rrugët urinare ✔ Rregullon punën e veshkave ✔ Stabilizon tensionin e gjakut ✔ Bën largimin e gazrave nga zorrët ✔ Eliminon problemet me hemoroide ✔ Forcon Imunitetin ✔ Jep energji trupore gjatë 24 orëve ✔ 📗 Plotësishtë natyral 📗l 📗 Thjeshtë dhe efikas 📗 📗 Pa efekte anësore 📗 📌Përmbajtja: Mjaltë Sidri, Mjaltë Meadowë, Mjaltë Mountain, Bimë tropikale, Bimë aromatike, Bimë ushqyese, Erëza dietale. 📒Për të gjitha informacionet na shkruani në mesazh privat ose Viber 00386-49- 298-718

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
blej
Prishtinë
049298718
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »