SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet karroca per femije
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '16
ID e produktit :
124363
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Karroce Chipolino per bebe 0 deri 3 vjet.Shume komode dhe e pershtatshme per nenat dhe bebet. Eshte mjaft e ruajtur si ne foto. Cmimi i diskutueshem. E blere ne Tetor 2015 (7 muaj).

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flutra
Prishtinë
386 49 161 191
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »